קחו לכם ONE minute
להכיר את Calanit

גאים להוביל בתחום ניהול מוקדים, שרותי המומחים, התמיכה והשירות למעלה משני עשורים, בעזרת צוות המקצוענים שלנו, שמאפשרים לנו להציע את השירות הטוב ביותר ללקוחותינו.

המומחים שלנו בחטיבת המומחים מספקים שירותי ייעוץ בעולמות המחשוב והטכנולוגיה לחברות המובילות בישראל. השירותים ניתנים בפריסה ארצית במספר רב של אתרים, במיקור חלקי או מלא, באתר הלקוח או באתרי כלנית.  אנחנו עובדים עם טכנולוגיות חדשניות וחדשות, אבל את הניסיון, הידע והיכולות צברנו במשך שנים. כבר למעלה משני עשורים שאנחנו מציעים ללקוחותינו פתרונות אופטימליים, מובילים אותם להתייעלות וחסכון משמעותיים, ומאפשרים להם להתמקד בפיתוח עסקי, בראש שקט, בזמן שאנחנו דואגים לכל השאר.

כאן הכל מתחבר

כל הסיבות והפתרונות לעבודה איתנו

כלנית היא החברה המובילה בארץ בתחום המוקדים הטכנולוגיים ובשירותים נלווים לתחום המוקדים - או כמו שאנחנו קוראים לזה PROFFESIONAL SERVICES. העובדה שאנחנו חלק מקבוצת ONE פותחת לנו עולם של אפשרויות טכנולוגיות, מוצרים ופיתוח של מוצרים.

אבי מוסרי
מנכ"ל כלנית

 


ה-DNA של כלנית

 • מובילים בתחום שרותי המומחים, התמיכה והשירות מעל 20 שנה
 • מספקים שירות איכותי, מקצועי, מנוהל ומבוקר וחוסכים לכם עלויות
 • חוסכים לכם זמן ומאפשרים לכם להתעסק בליבה העסקית
 • דואגים ללקוחות מרוצים - זמינות גבוהה, מענה מהיר, והפחתת תקלות

אנחנו עובדים עם החברות המובילות בישראל

מגייסים למעלה מ – 30 שנה לחברות המובילות במשק

אמדוקס
Nvidia
Cyberark
RAFAL
אסותא
בנק הפעולים
בנק ישראל
התעשייה האווירית
מכבי שירותי בריאות
סיגייט
חברת החשמל
ביטוח לאומי
HP
בנק לאומי
הפניקס
Canon
שטראוס
ישראכרט
הראל ביטוח
טבע
KLA
שיכון ובינוי

הצוות שלנו

 • אימייל

  אבי מוסרי

  אבי מוסרי ממקימי חברת כלנית, בוגר חשבונאות ומנהל עסקים המכללה למנהל, כיהן כסמנכ"ל הכספים ופיתוח עסקי ובמספר תפקידי מטה בכלנית ובקבוצת וואן. אבי הוביל במהלך השנים את כל תהליכי ההנפקות המיזוגים והרכישות וכתוצאה מהמיזוגים הטמיע שינויים ותהליכים להצלחת אותם מיזוגים.

 • אימייל

  אלון כחלון

  האיש עם הקול והחיוך, בעל ניסיון של למעלה מ 20 שנה בתחום, עם רקורד עשיר בהובלה וניהול בתחום ה-IT, נשוי באושר ואבא ל 3 ילדים מדהימים, איש של אנשים שחקן נשמה ואופטימיסט ללא תקנה.

 • אימייל

  מוטי אסף

  מנהל חטיבת ה Call  Center  בכלנית
  בעל ניסיון של מעל 26 שנה בתחום ה Call Center ועוסק רבות בטכנולוגיות בקבוצה.
  אב לחמישה ונשוי למילואים

 • אימייל

  דורון הראל

  דורון הוא בוגר תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בשיווק, מנצל כל רגע פנוי לכבוש כל גבעה על אופני השטח שלו. דורון משלב ניסיון רב, ויכולות תפעול וניהול לטובת פעילות מרכזי התמיכה בכלנית כבר למעלה מ-15 שנים. איש של אנשים, של טיולים ושל משפחה.

 • אימייל

  ורד אסייג שפר

  ורד, בעלת נסיון של למעלה מ 15 שנה בתחום ניהול משאבי אנוש וגיוס. חיה, נושמת ואוהבת את התחום, את החברה ועובדיה, אמא לביאה גאה ל-3 בנות ואשת משפחה וקריירה אוהבת לטייל בעולם ולחיות את החיים.

 • אימייל

  אורית חזי

  עובדת בחברה משנת 2000.בוגרת תואר ראשון במנהל עסקים – התמחות בחשבונאות, המכללה למינהל.