שירותים מנוהלים – תמיכה ושירות

עמוד הבית > הקמה וניהול מרכזי תמיכה טכנית

הקמה וניהול מרכזי תמיכה טכנית

מרכזי התמיכה הפנים ארגוניים של כלנית פועלים למעלה משני עשורים. הניסיון, הידע והיכולות הטכנולוגיות הגבוהות של הקבוצה, יחד עם המתודולוגיה הייחודית שפיתחה, מאפשרים לה לספק שירות איכותי, לבצע מהלכים פרואקטיביים ולהוביל להתייעלות וחסכון משמעותיים.

כלנית היא החברה המובילה בישראל במתן פתרונות תמיכה ושירות לכל המגזרים וביניהם חברות הייטק וגופים פיננסיים גדולים. כשותף עסקי של חברות התוכנה וה-IT המובילות בעולם, כלנית מתמחה במתן פתרונות תמיכה טכנולוגיים וגם מייצרת מהלכי שיפור פרואקטיביים.
כלנית מאפשרת ללקוחותיה להתמקד בפיתוח ליבת העסק בראש שקט ובמקביל להגיע לחסכון משמעותי בעלויות השירות.

 1. בחזית הטכנולוגיה– כלנית מתמחה בהקמה ותפעול של מרכזי תמיכה טכנולוגיים, ומעסיקה עובדים בעלי רקע רלוונטי, טכני וטכנולוגי. זאת לצד מתודולוגיית איכות שירות מובנית, בשפות שונות.
 2. תמיד מחדשים – כלנית מובילה בפיתוח ויישום כלי תמיכה חדשניים, המשדרגים את חווית השירות של הלקוח, מפחיתים את כמות הפניות הטלפוניות ומצמצמים בעלויות התפעול: צ'אט, מייל,self-service  ועוד.
 3. חווית המשתמש– מתודולוגיית השירות של כלנית כוללת בין השאר: ניתוח מתמיד של חווית הלקוח, יצירת מדריכים אינטואיטיביים ללקוחות, שיפור ביצועי QA על ידי שיקוף תקלות חוזרות, מדידה מתמדת של שביעות הרצון של הלקוח ועוד.

מרכזי תמיכה טכנולוגיים – פתרון הכולל :

ניהול – צוות הניהול הבכיר ומנהלי התפעול של חטיבת השירותים המנוהלים מלווה באופן רציף את מנהלי האתרים ומתווה את מדיניות השיפור המתמיד שהינה חלק משגרת העבודה בכל אתר.

גיוס – מערך הגיוס של כלנית מתמחה באיתור והשמת עובדים בעלי רקע טכנולוגי מוכח לצד ניסיון עשיר בשירות וניהול חווית לקוח. יכולות הגיוס הגבוהות של החברה מאפשרות לה לנסח  את פרופיל העובד המדויק והאופטימלי ביותר ולאתר עבורך את כוח האדם האיכותי והמתאים ביותר למשימה.

מומחיות – אחד היתרונות המרכזיים של מוקדי התמיכה הטכנולוגיים של כלנית הוא הכשרתם השוטפת והמתמשכת של העובדים. מחלקת ההדרכה של כלנית אחראית על בניית ופיתוח תכניות הדרכה מותאמות, ייזום סדנאות שירות ומכירה ועדכון מתמיד של העובדים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בכל תחום

פרואקטיביות–  לא סתם שירות. שירות מבוסס מתודולוגיה מובנית, הנסמכת על ניסיון רב שנים, בכל סוגי המרכזים. מרכזי התמיכה הטכנולוגיים שלנו פועלים עפ"י סטנדרטים מוגדרים של שירות ומדדי שביעות רצון מקובלים, לאורך כל הדרך

השירות ללקוח הפך לערך מרכזי בארגונים בשנים האחרונות, המכירים בחשיבותו ובתרומתו להצלחת הארגון בשוק תחרותי. לעומת זאת הדרך לשיפור השירות, אינה פשוטה.
נקודות התורפה הארגוניות והשינויים שיש ליישם, אינם תמיד ברורים ומוגדרים היטב.

שירותי הייעוץ של כלנית לשיפור והתייעלות השירות, מושתתים על ניסיונה המצטבר בניהול עשרות מרכזי תמיכה, התמחות רוחבית במספר ארגונים רב ועל הכרותה מעמיקה עם דפוסי ההתנהלות הארגונית השונים ועם צרכי הלקוחות בתחום השירות.

הפתרון שכלנית מציעה מבוסס על מתודולוגיה מובנית  של  למידה והתאמת הייעוץ לצרכי ומשאבי הארגון תוך שאיפה לצמצום עלויות והקטנת תקציבים.

הייעוץ  לשיפור השירות כולל:

 • שיפור "כלכלת השירות" ואיתור נקודת האיזון בין העלות לתועלת בשירות
 • התאמת סקרי שביעות רצון לקוחות
 • בחינת מערך ההדרכה לשם שיפורו וייעולו
 • תכנון איוש אפקטיבי ו יישום מתודולוגיה לפיתוח ומצוינות מנהלי השירות
 • פיתוח יכולת פרואקטיביות (מכירות)

התועלות:

 • צמצום נטישת לקוחות, הצטרפות לקוחות חדשים, העצמת מוניטין
 • מקסימום שביעות רצון לקוחות במינימום הוצאות
 • תפעול כלי ניהול מרכזי, תמיכה ושיטות חדשניות לניהול השירות
 • תפעול ופיתוח צוותי השירות:  צמצום תחלופת כח אדם, ניהול זמן, מיומנויות שרות, מקצועיות, מוטיבציה, שביעות רצון

הנכם מוזמנים להשאיר לנו הודעה ונשמח ליצור עמכם קשר בהקדם

Show Buttons
Hide Buttons